Weekend sparingowy w ŚKB Warta

W miniony weekend w ramach zajęć w Śremskim Klubie Bokserskim Warta odbyły się dwie sesje sparingowe. W piątek na treningu “ŚKB” odwiedził zaprzyjaźniony klub Sporty Walki Gostyń z trenerką Zuzanną Jankowiak na czele. Podczas piątkowego treningu odbyło się 7 sparingów międzyklubowych.

W sobotę natomiast na treningu dla zaawansowanych rękawice skrzyżowali sami warciarze, gdzie zawodnicy przygotowujący się do Mistrzostw Wielkopolski mieli okazję boksować w ringu na sali w Śremskim Sporcie.

W piątek do klubu dotarł również sprzęt, który został zakupiony przez klubowego sponsora, który chciałby pozostać anonimowy tak więc nie będziemy go ogłaszać – chcemy tylko podziękować. Jest nam niezmiernie miło, że są w naszym Mieście ludzie, którzy chcą Nas wspierać i pomagają nam w drodze na szczyt – zarówno Ci anonimowi jak i nasi oficjalni sponsorzy! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za kaski, gdyż w naszej dyscyplinie są one niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego jej uprawiania. Dziś na zajęciach (tj. sobota) grupa zaawansowana miała okazję je przetestować podczas sparingów i nadają się idealnie!

komentuje trener koordynator Krzysztof Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *