Nabór do klubu bokserskiego!

Wraz z nowym rokiem szkolnym Śremski Klub Bokserski WARTA rozpoczyna nowy nabór do wszystkich grup zaawansowania!

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks uczy wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności.Jeżli masz wątpliwości czy ta forma rekreacji ruchowej jest odpowiednia dla twojego dziecka zapoznaj się z tym ARTYKUŁEM!

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego – to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną!“Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się conajmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania.”

Trenujemy w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej sie w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Dorosłych z koleii zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Strefy Walki – kupując karnet Śremskiego Sportu gdzie poza zajęciami grupowymi (boks, kickboxing) dostępna jest w ofercie siłownia oraz 30 mminut basenu po zajęciach gratis! “

*Wrześniowy nabór prowadzimy do następujących grup młodzieżowych:

BOXING KIDS – 6 – 9 lat – Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
GRUPA MŁODZIK – 10 – 12 lat – Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
GRUPA JUNIOR – 13 – 16 lat – Zajęcia odbywają się dwa trzy w tygodniu.
GRUPA REKREACYJNA/Senior – 17 + lat – Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu
DLA POCZĄTKUJĄCYCH /Senior– 17 + lat z tzw. “zerowym” stażem Zajęcia odbywaja się dwa razy w tygodniu.

W razie pytań, lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem 512 131 707 bądź boks.srem@gmail.com ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *