Grupy

Trenujemy w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej się w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów. Dorosłych z kolei zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Strefy Walki – kupując karnet Śremskiego Sportu gdzie poza zajęciami grupowymi dostępna jest w ofercie siłownia oraz strefa cardio.

Jak się zapisać?
Osobiście na miejscu u trenera, formalnie należy pojawić się po prostu na zajęciach. 
Telefonicznie pod numer 512 131 707 lub na adres 
boks.srem@gmail.com.
Miejsce treningów – ul. Staszica 1a – Śremski Sport.

 • BOXING KIDS – 6 – 9 lat – czas 45 minut
  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Czy boks dla dzieci jest bezpieczny dla mojego dziecka? 
Zwolennicy tego sportu olimpijskiego twierdzą, że boks jest najlepszym sportem dla młodych ludzi, zaliczając do tego dzieci. Trenowanie pięściarstwa to połączenie atletyki, ogólnego rozwoju fizycznego oraz wzrostu poczucia własnej wartości i pewności siebie.

 • GRUPA MŁODZIK – 10 – 12 lat – czas 60 minut
  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

W boksie kluczową rolę mentora i przewodnika odgrywa trener. Od samego początku tłumaczy dzieciom jakie są zasady treningu, czym są pokora, szacunek i ciężka praca jak również potwierdza to swoją własną postawą. Boks kształtuje kontrolę emocji i pomaga rozładować nadmiar energii w trakcie zajęć. Treningi uczą systematyczności i odpowiedzialności. Pokazują, że spokój i opanowanie są prawdziwą siłą, potrzebną w życiu codziennym.

 • GRUPA JUNIOR – 13 – 16 lat – czas 75 minut
  Zajęcia odbywają się trzy w tygodniu.

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego – to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną! Boks uczy wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności!

 • GRUPA ZAWODNICZA – bez podziału na kategorie wiekowe
  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu

Boks to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, szacunku do przeciwnika, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną. To znakomity sposób na zaszczepienie sportowego ducha u najmłodszych, ale również gwarancja zdecydowanej poprawy sprawności ruchowej, koordynacji i wytrzymałości. Odpowiednio dobrane programy treningowe spowodują, że dzieci i młodzież będą uczyły się poprawnej mechaniki ruchu oraz rywalizacji i dążenia do wyznaczonych celów, przełamywania własnych ograniczeń oraz zmęczenia fizycznego bez ryzyka utraty zdrowia.

 • GRUPA REKREACYJNA/Senior- 17 + lat
  Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania!
Zapraszamy Kobiety i mężczyzn bez względu na wiek i poziom zaawansowania!

 • DLA POCZĄTKUJĄCYCH /Senior– 17 + lat z tzw. “zerowym” stażem
  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się co najmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania.