Starostwo Powiatowe w Śremie kolejny rok wspiera ŚKB Warta

12 marca przedstawiciele Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta – prezes Marcin Dębski oraz wiceprezes Krzysztof Lewandowski mieli okazję podpisać umowę współpracy w Starostwie Powiatowym w Śremie.

Klub w ramach akcji pn. “Zdrowie dla wszystkich” – poprowadzi zajęcia sportowe wraz z warsztatami z zakresu profilaktyki zdrowego stylu życia dla mieszkańców naszego Powiatu. Program rozpoczyna się z początkiem kwietnia i potrwa do końca listopada a jego realizacja odbędzie się poprzez organizację warsztatów /seminariów pięściarskich.

“Dziękujemy za okazane wsparcie w 2024 roku, w postaci dotacji na naszą działalność szkoleniową. To już drugi rok naszej współpracy ze Starostwem Powiatowym w Śremie. Zakłada ona z jednej strony możliwość wsparcia klubu poprzez programy realizowane przez Starostwo Powiatowe w Śremie – związane ze sportem, rekreacją oraz promocją zdrowia. Z drugiej zaś strony oferujemy przez nasze działania możliwości promocji naszego regionu poprzez sport tym bardziej, że uczestnicy naszych zajęć to nie tylko mieszkańcy naszego miasta a całego powiatu Śremskiego.”

– komentuje Prezes Klubu Marcin Dębski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *