Śremski Klub Bokserski z dofinansowaniem Gminnym na działalność w 2024 roku

W dniu 11.01.2024  w Urzędzie Miejskim w Śremie podpisywano umowy na dofinansowanie działalności klubów i stowarzyszeń sportowych w 2024 roku. Gmina Śrem przyznała 27 dotacji celowych na łączną kwotę 1000.000,00 zł.

Wśród tych klubów znalazł się nasz Klub Bokserski Warta, na oficjalnym podpisaniu umów u Burmistrza Śremu gościli Prezes Klubu Marcin Dębski oraz wiceprezes Krzysztof Lewandowski. Dzięki temu dofinansowaniu, które pozyskaliśmy w ramach dotacji z Urzędu Miejskiego możemy działać i rozwijać się jako klub i inwestować w naszych zawodników.

W tym roku na rozwój naszych młodych pięściarzy pozyskaliśmy kwotę 68 tysięcy złotych. Jest to wyższa kwota, co niezmiernie nas cieszy gdyż dostrzeżono działania klubu i sukcesy naszych zawodników i zawodniczek. Organizacja Mistrzostw Polski Młodzików w Śremie w październiku 2023 roku na pewno przyczyniła się do tego, ale było to naprawdę duże wydarzenie w naszym mieście co oczywiście musiało wpłynąć na tą decyzję – komentuje prezes Klubu Marcin Dębski

2024 rok był bardzo to pracowity dla naszej sekcji i cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Dzięki pozyskanej dotacji zorganizujemy w tym roku na pewno jeden turniej, oraz wiele akcji szkoleniowych dla naszych zawodników w tym planowane już wcześniej obozy sparingowe na początku lutego w Pile oraz na przełomie maja i czerwca w Gdańsku.

Organizacja tych wydarzeń nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie GMINY ŚREM – dziękujemy i razem z zespołem  obiecujemy, że damy z siebie wszystko w 2024 roku – komentuje wiceprezes Klubu Krzysztof Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *