Sparingi bokserskie w hali sportowej Śremskiego Sportu

W sobotę 8 października w Śremie w obiekcie “Śremskiego Sportu” odbyły się sparingi bokserskie organizowane przez nasz klub. Gościliśmy kilka klubów z naszego okręgu, byli to między innymi – Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, Boxing Trzemeszno, Polonia Leszno, Szamotuły Boxing Team, Opalenica Fight Club, Shootboxer Mosina.

W walkach sparingowych wzięło udział kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek, którzy mieli okazję sprawdzić swoje zdolności pięściarskie między linami ringu, zawodnicy walczyli bowiem na dwóch ringach gdzie stoczyli około 30 walk.

W tym samym czasie odbyło się szkolenie WOZB na sędziów boksu olimpijskiego, w którym biorą udział członkowie naszej kadry trenerskiej – Krzysztof Lewandowski oraz Olga Klupś . Jak zawsze nasi zawodnicy pokazali pełne przygotowanie i oddali całe serducho między linami tocząc bardzo dobre pojedynki. Dziękujemy wszystkim ekipom za przybycie, oraz zapraszamy na następną edycję, która planowana jest jeszcze w tym roku na przełomie listopada i grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *