Piknik na zakończenie sezonu bokserskiego

Informujemy, że w czerwcu treningi odbywać będą się do końca miesiąca. W ostatnim tygodniu czerwca zorganizowane zostanie zakończenie sezonu bokserskiego w formie pikniku. 

Spotkanie odbędzie się na PLACU ZA OBIEKTEM SPORTOWYM SPÓŁKI ŚREMSKI SPORT przy ulicy Staszica 1A, w dniu 28 CZERWCA/środa o godzinie 17:00 w formie ogniska/ grilla. W przypadku złych warunków atmosferycznych zakończenie może zostać przełożone na inny termin. Dla uczestników zajęć, którzy opłacili składkę za miesiąc czerwiec udział w spotkaniu jest bezpłatny, pozostałe osoby muszą opłacić swój udział w spotkaniu – koszt 40 zł.  

Prosimy o potwierdzenie obecności do soboty – dnia 24.06.2023, SMS-em z podaniem imienia, nazwiska i nazwę grupy treningowej pod numerem 512 131 707. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  • GRUPA BOXING KIDS – 6 – 9 lat – trener Olga Klupś;
  • GRUPA MŁODZIK – 10 -13 lat – trener Krzysztof Lewandowski;
  • GRUPA JUNIOR – 13 – 16 lat – trener Patryk Klupś;

OPIEKUNOWIE UCZESTNIKÓW OBOZU BOKSERSKIEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE, PROSZENI SĄ O PRZESŁANIE W WIADOMOŚCI SMS ADRESU E-MIAL. NA ADRES PRZESŁANE ZOSTANĄ SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WYJAZDU, INFORMACJA DOTYCZĄCA PŁATNOŚCI ORAZ PODAMY DATĘ SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO Z RODZICAMI. SPOTKANIE TO ODBĘDZIE SIĘ NA POCZĄTKU SIERPNIA W OBIEKCIE SPORTOWYM SPÓŁKI ŚREMSKI SPORT. OSOBY, KTÓRE NIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ NA WW. SPOTKANIU ZOSTANĄ POINFORMOWANE O USTALENIACH DROGA E-MAIL. Z poważaniem
Krzysztof Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *