Nabór wrześniowy do Śremskiego Klubu Bokserskiego!

Wraz z nowym rokiem szkolnym Śremski Klub Bokserski WARTA rozpoczyna nowy nabór – Zajęcia we wszystkich grupach startują 05.09.2022 i odbywają się w obiekcie Śremski Sport przy ul. Staszica 1A w Śremie!

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej się w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Nabór do następujących grup dzieci i młodzieży:

❌ GRUPA BOXING KIDS – 6 – 9 lat

👉 Poniedziałek – godzina 16:30

👉 Środa – godzina 17:00

❌ GRUPA MŁODZIK – 10 – 13 lat

👉 Wtorek – godzina 16:45

👉 Piątek – godzina 16:00

❌ GRUPA JUNIOR – 14 – 17 lat

👉 Poniedziałek – godzina 18:30

👉 Środa – godzina 18:00

👉 Piątek – godzina 17:00

❌ GRUPA JUNIOR/ POCZĄTKUJĄCY z tzw. “zerowym” stażem:

👉 Poniedziałek – 17:30 – Zajęcia wprowadzające

👉 Czwartek 16:00 – Zajęcia wprowadzające

Informujemy, że prowadzimy również zajęcia dla osób dorosłych po 17 roku życia w ramach zajęć Strefy Walki Śremski Sport gdzie poza treningami boksu w ramach karnetu można korzystać również z zajęć wprowadzających do sportów walki, kickboxingu oraz zajęć fitness. Ponadto w ramach karnetu siłownia od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.30 do 22.00 oraz możliwość korzystania ze strefy cardio oraz wolnej strefy walki w wyznaczonych godzinach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *