Mistrzowie Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu ze Śremu!

Bardzo dobry występ zaliczyli reprezentanci naszego klubu w Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu, które w terminie 22-24.09.2023 odbywały się w Żyrardowie.

W zawodach startowali żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych oraz słuchacze szkół wyższych służb mundurowych oraz wojskowych. Zawody odbywały się w formułach Pointfighting, Kick Light oraz K-1 Style zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Kickboxingu.

W zawodach wystąpili trenerzy Strefy Walki Śremski Sport/ ŚKB Warta – Kamil Duszyński oraz Norbert Poręba oraz zawodnik trenujący pod okiem trenera Kamila – Daniel Gaczyński wszyscy w formule Kicklight. Kamil Duszyński w kategorii 94+ kg zdobył srebrny medal, Norbert Poręba w kategorii 84 kg zdobył złoty medal, natomiast Daniel Gaczyński w kategorii 94+ kg/ weteran zdobył złoty medal.

Jest to niewątpliwie sukces reprezentantów naszego miasta, którzy z imprezy wrócili z kompletem medali. Gratulujemy!