Miroslava Lisovenko zdobywa srebrny medal w Pucharze Polski U-17 w Ciechocinku!

Od wtorku 21.11.2023 Śremscy pięściarze wraz z trenerem Patrykiem Klupś przebywali na Pucharze Polski U-15 oraz U-17, który odbywał się w Ciechocinku.

Na zawody wystawiliśmy aż ośmioosobową grupę zawodników. W grupie U15 startowali – Lena Jankowiak, Antonina Szmyt, Emil Konieczny, Stanisław Musielak, Nikodem Szymkowiak, natomiast w grupie U 17 wystatują – Aleksander Kilanowski, Szymon Dawicki oraz  Miroslawa Lisovenko.

Mirka zaprezentował się w turnieju bardzo dobrze, wygrywając dwie walki uległa dopiero w finale zdobywając tym samym srebrny medal w Pucharze Polski U 17. Pozostali zawodnicy boksowali z różnym szczęściem. Dobrze zaprezentowali się Emil Konieczny i Aleksander Kilanowski, którzy wygrali swoje pierwsze walki, ale niestety w kolejnych musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Pozostali zawodnicy zbierali doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości.

Wyjazd został dofinansowany ze środków naszego sponsora głównego – Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii, za co bardzo dziękujemy!