Memoriał Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kęszyckiego – Śrem 18.02.22

Śremski Klub Bokserski Warta oraz Gmina Śrem, przy współpracy z Śremskim Sportem, Wielkopolskim Okręgowym Związkiem Bokserskim oraz Samorządem Województwa Wielkopolskiego zaprasza na Memoriał Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kęszyckiego, który odbędzie się w dniu 18.02.2023 w Śremie przy ul. Staszica 1A w Hali Sportowej przy basenie.

Celem turnieju jest popularyzacja boksu, podnoszenie poziomu startowego zawodników oraz uhonorowanie odznakami WOZB sędziów kandydatów, którzy w 2022 roku uczestniczyli w kursie na sędziego okręgowego.

W turnieju prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki posiadający ważną licencję w PZB oraz ważne badania lekarskie w każdej kategorii wiekowej. Pierwszeństwo startu mają zawodnicy młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec.

Organizator ustala opłatę startową za udział zawodniczek i zawodników w wysokości 20 zł – płatne przed konferencją techniczną.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail: skrobala.m@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 10.02.2023 r. za pomocą arkuszu zgłoszeń nadesłanego wraz z komunikatem turnieju przez WOZB. W przypadku osób chcących uczestniczyć tylko w sparingach w formularzu prosimy nie podawać numeru licencji. W dniu 13.02.2023 do godz. 21.00 zostanie przesłana propozycja walk przygotowana przez organizatora, w przypadku braku zmian proponowanych walk przez trenerów, zostanie przesłane oficjalne zestawienie walk.
Kontakt do organizatora – tel. 512 131 707 – Krzysztof Lewandowski.

POZOSTAŁE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W KOMUNIKACIE W ZAŁĄCZNIKU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *