Kościan Fight Night za nami!

W minioną sobotę tj. 18.03.2023 na Gali Kościan Fight Night swoje pojedynki stoczyło dwóch zawodników, którzy reprezentowali barwy ŚKB Warta/ SWŚW.

Pierwszy z nich Wiktor Walerowicz wystąpił na gali w formule boksu olimpijskiego. Boksując 3 rundy po 2 minuty, na pełnym dystansie walki niestety przegrał swój pojedynek – ustępując na punkty zawodnikowi z Poznania – gratulacje dla chłopaków, przede wszystkim dla Wiktora za walkę – natomiast jeszcze dużo pracy przed nim aby dojść poziomu jaki sobie założyliśmy

Drugim reprezentantem naszej ekipy był trener, który tym razem wystąpił w roli zawodnika – Kamil Duszyński!

Kamil prowadzi zajęcia z Kickboxingu w Strefa Walki Śremski Sport i w tej formule stoczył zwycięski pojedynek na sobotniej gali!

Wygrana jednogłośnie na punkty w dobrym stylu z zawodnikiem gospodarzy zrobiła wrażenie na kibicach – szczególnie tych ze Śremu, których na trybunach było ponad 100!

Dziękujemy za przybycie i kibicowanie! Zawodnikom gratulujemy postawy w klatce!

Już wkrótce Wojciech Porwit wystąpi na kolejnej gali w Śreodzie Wielkopolskiej @night of champion – 22 kwietnia 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp. odbędzie się Extra Gala Boksu i Kickboxingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *