Jak zapisać dziecko do Śremskiego Klubu Bokserskiego?

Osobiście na miejscu u trenera, formalnie należy pojawić się po prostu na zajęciach.
Telefonicznie pod numer 512 131 707 lub na adres boks.srem@gmail.com.
Miejsce treningów – ul. Staszica 1a – Śremski Sport.

Czy boks dla dzieci jest bezpieczny dla mojego dziecka?

Zwolennicy tego sportu olimpijskiego twierdzą, że boks jest najlepszym sportem dla młodych ludzi, zaliczając do tego dzieci. Trenowanie pięściarstwa to połączenie atletyki, ogólnego rozwoju fizycznego oraz wzrostu poczucia własnej wartości i pewności siebie!

Jak trener wpływa na rozwój twojego dziecka?

W boksie kluczową rolę mentora i przewodnika odgrywa trener. Od samego początku tłumaczy dzieciom jakie są zasady treningu, czym są pokora, szacunek i ciężka praca jak również potwierdza to swoją własną postawą. Boks kształtuje kontrolę emocji i pomaga rozładować nadmiar energii w trakcie zajęć. Treningi uczą systematyczności i odpowiedzialności. Pokazują, że spokój i opanowanie są prawdziwą siłą, potrzebną w życiu codziennym.

Co dają treningi pięściarskie mojemu dziecku?

Boks to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, szacunku do przeciwnika, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną. To znakomity sposób na zaszczepienie sportowego ducha u najmłodszych, ale również gwarancja zdecydowanej poprawy sprawności ruchowej, koordynacji i wytrzymałości. Odpowiednio dobrane programy treningowe spowodują, że dzieci i młodzież będą uczyły się poprawnej mechaniki ruchu oraz rywalizacji i dążenia do wyznaczonych celów, przełamywania własnych ograniczeń oraz zmęczenia fizycznego bez ryzyka utraty zdrowia.

Czy treningi pięściarskie wpływają pozytywnie na zdrowie mojego dziecka?

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się co najmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *