Cross Śrem Grand Prix – startujemy 25 września!

Śremski Sport wraz z Gminą Śrem oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Oddział w Śremie i Nadleśnictwem Konstantynowo zapraszają na cztery biegi w cyklu „Grand Prix Cross”- biegnij z duchem.

Będą to biegi crossowe na dystansie ok. 5 km po leśnych ścieżkach znajdujących się obok Śremskiego Zalewu między Psarskiem a Szymanowem. Start będzie znajdował się przy wiacie nad zalewem u zbiegu ulic Malczewskiego i Brzozowej, a meta przy Orliku Psarskie. Będą to wymagające biegi z licznymi podbiegami i zbiegami.
Terminy Biegów – 25.09.2022, 20.11.2022, 26.02.2023, 23.04.2023

Zapraszamy biegaczy ze Śremu i okolic do wzięcia udziału w całym cyklu „Grand Prix Cross” – biegnij z duchem. Warunkiem sklasyfikowania w końcowej Grand Prix jest udział w co najmniej trzech z czterech biegów. Wpisowe na każdy bieg wynosi 30 zł, ale jak zapiszecie się od razu na wszystkie biegi tego cyklu to zapłacicie tylko 100 zł.

Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal, a medale z czterech crossów utworzą całość.

Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach. Szczegóły oraz link do zapisów znajdziecie w regulaminie na stronie www.sremskisport.pl.
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *