Zimowe zgrupowanie Kadry Wielkopolski w Boksie odbędzie się w Śremie!

ZIMOWE ZGRUPOWANIE KADRY WIELKOPOLSKI W BOKSIE ODBĘDZIE SIĘ W ŚREMIE W TERMINIE 11-17 LUTEGO 2024 ROKU. Wśród powołanych zawodników i trenerów znaleźli się reprezentanci Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta!

Powołani zawodnicy winni posiadać ważną licencję PZB, książeczkę sportowo- lekarską z ważnym orzeczeniem o zdolności do uprawiania boksu, legitymację szkolną, strój sportowy, skakankę, piłkę tenisową, rękawice, kask, ochraniacz na zęby oraz owijki (bandaże bokserskie).

Wszyscy powinni stawić się w Hotelu L’ascada w Śremie – ul. Chełmońskiego 2, 63-100 Śrem w dniu 11.02.2024 do godziny 17:00. Nocleg odbywał się będzie w wyżej wymienionym hotelu, treningi w obiekcie sportowym Śremski Sport Sp. z o.o. przy ulicy Staszica 1A.

Dojazd na koszt własny/ koszt klubów. Powołani zawodnicy i zawodniczki w kategorii wiekowej MŁODZIK winni są uiścić dopłatę za pobyt pierwszego dnia Zgrupowania, gotówką. Można dołączyć do obozu na własny koszt – informacja dotycząca ceny udostępniona zostanie wraz z powołaniami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 503 013 240 lub 512 131 707.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *