Zacieśnienie współpracy ŚKB Warta ze Starostwem Powiatowym w Śremie

środę 12 kwietnia przedstawiciele Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta – prezes Marcin Dębski oraz wiceprezes Krzysztof Lewandowski mieli okazję spotkać się ze starostą Śremskim Panem Zenonem Jahns w celach omówienia działalności klubu oraz zacieśnienia współpracy ze Starostwem Powiatowym w Śremie.

Dziękujemy za okazane wsparcie od Starostwa w postaci dotacji w ramach małego grantu na naszą działalność szkoleniową. Wierzymy w to, że rozpoczęliśmy właśnie długofalową współpracę. Zakłada ona z jednej strony możliwość wsparcia klubu poprzez programy realizowane przez Starostwo Powiatowe w Śremie – związane ze sportem, rekreacją oraz promocją zdrowia. Z drugiej zaś strony oferujemy przez nasze działania możliwości promocji naszego regionu poprzez sport tym bardziej, że uczestnicy naszych zajęć to nie tylko mieszkańcy naszego miasta a całego powiatu Śremskiego. Myślimy również o rozszerzeniu współpracy w zakresie organizacji wydarzeń sportowych wspieranych przez Starostwo Powiatowe – natomiast na tym etapie nie chciałbym zdradzać szczegółów. Spotkanie ze Starostą Śremskim Panem Zenonem Jahns uważamy za owocne!

komentuje Krzysztof Lewandowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *