Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii w Śremie sponsorem ŚKB Warta!

W piątek 13 maja przy ul. Wschodniej 7 w Śremie oficjalnie otwarto filię Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii świadczącego kompleksowe usługi w zakresie fizjoterapii. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele władz samorządowych i lokalnych klubów sportowych w tym Marcin Dębski oraz Krzysztof Lewandowski. Doktor Mateusz Romanowski dyrektor generalny oraz właściciel, wraz ze swoimi współpracownikami przedstawili ofertę i strukturę WCF. Na zakończenie Doktor Mateusz R. poinformował zaproszonych gości o rozpoczęciu współpracy ze Śremskim Klubem Bokserskim Warta.

“Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się pozyskać sponsora głównego. Bardzo starannie dobieramy naszych partnerów, WCF jest kolejnym podmiotem z którym będziemy mieć przyjemność współpracować i bardzo nas to cieszy. Z Mateuszem znamy się od dziecka – swego czasu nawet uczęszczał na treningi do naszego klubu – tym bardziej cieszy nas fakt, że docenia on naszą pracę z młodzieżą i jest gotów wspierać naszych zawodników. Zarówno w ich drodze do sukcesów jak i w tych cięższych chwilach podczas kontuzji – oby było ich jak najmniej, najlepiej wcale. Bazujemy na modelu profesjonalnej organizacji sportowej i chcemy aby rodzice naszych zawodników mieli świadomość, iż dbamy o nich kompleksowo – nie ma chyba lepszej wizytówki i potwierdzenia naszych dobrych intencji niż pozyskanie jako partnera Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii w Śremie” – komentuje Marcin Dębski – Prezes klubu.

Śremska filia WCF zajmuje powierzchnię 170 metrów kwadratowych. Do dyspozycji pacjentów jest 5 gabinetów oraz 5 sali do terapii SI, czyli integracji sensorycznej. W Śremskiej placówce terapią zajmują się wyspecjalizowana grupa terapeutów – lekarze, fizjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy i dietetycy. WCF stawia przede wszystkim na kompleksowe zajmowanie się dziećmi, natomiast są również fizjoterapeuci, którzy zajmują się osobami dorosłymi i seniorami.W przypadku tych ostatnich leczenie dotyczy min: bólów kręgosłupa, kończyn, rehabilitacji pourazowej, oraz rehabilitacji po zabiegach. Firma ma również kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie rehabilitacji domowej. W ramach tego kontraktu świadczy usługi na terenie całego powiatu Śremskiego. W takich przypadkach fizjoterapeuci przyjeżdżają bezpośrednio do pacjenta do domu – bez względu na wiek – mogą to być dzieci, osoby dorosłe oraz seniorzy.

Szczegóły dotyczące Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii w Śremie znajdą Państwo pod linkiem – https://wielkopolskiecentrumfizjoterapii.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *