Tydzień sparingowy w Strefie Walki Śremski Sport

W minionym tygodniu w Strefie Walki Śremski Sport odbyły się dwie sesje sparingowe, które są przygotowaniem do zbliżających się startów zawodników trenujących w Śremskim Klubie Bokserskim. W czwartek 15.09.2022 na sali gościli u nas zawodnicy z klubów Sporty-Walki Gostyń, Szamotuły Boxing Team oraz Boks Rawicz.

Dziękujemy za przybycie i przepracowane rundy. Sparingi te były kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Polski Młodzików i młodziczek, które już niedługo, bo w terminie 25.09-01.10.2022 r. odbędą się w Bytowie – organizowane przez Polski Związek Bokserskii, oraz Klub Sportowy ,,Garda” Bytów. W turnieju wystąpi trzech naszych zawodników – Magdalena Lange, Stanisław Musielak oraz Emil Konieczny.

W niedzielę 18.09.2022 z kolei odbyły się sparingi grupy rekreacyjnej, które są kolejnym etapem przygotowań do Maxliga Warriors, która odbędzie się w klubie DKB Dzierżoniów w dniu 15.10.2022 czyli pierwszego etapu “rozgrywek ligi”. Dla przypomnienia Maxliga bokserska to międzyklubowa i międzymiastowa rywalizacja w której bierze udział reprezentacja ŚKB WARTA/ Śremscy Fanatycy. Niedzielna sesja sparingowa przebiegała pod okiem trenera grupy rekreacyjnej Norberta Poręby, oraz trenera grupy zawodniczej Patryka Klupś. W sparingach wspierali nas klubowi juniorzy oraz osoby trenujące na co dzień w Strefie Walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *