Turniej kwalifikacyjny do OOM Kadetek – Ciechocinek

W poprzednim tygodniu trener Patryk Klupś , oraz manager Olga Klupś wraz trzema zawodniczkami z kategorii Kadet odwiedził Ciechocinek. Celem wyjazdu był turniej kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodniczek w tym nasze reprezentantki!

Niestety tylko dwie z nich zostały dopuszczone do walk – trzecia z przyczyn od nas niezależnych nie mogła wystartować, ale nic straconego gdyż będzie mogła wystartować na mistrzostwach Wielkopolski w Śremie. Amelia Deutch tym razem uznać musiała wyższość przeciwniczki, brakowało niewiele, trzeba jednak uwzględnić fakt, iż jej przeciwniczka była o wiele bardziej doświadczona. Nadia Pulcidis pierwszą walkę rozegrała idealnie, pokonując zawodniczkę jednogłośnie na punkty! Kolejną walkę przegrała z reprezentantką Kadry Polski – mimo wszystko boksowała 3 rundy i postawiła trudne warunki swojej przeciwniczce, co świadczy o tym że do podium było już naprawde blisko. Tym samym Nadia zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski Kadetek.

Już w ten weekend zaczynamy Mistrzostwa Wielkopolski w kategorii Młodzik i kadet dziewczyn i chłopców , które organizowane są w naszym mieście w obiekcie Śremski Sport ! Wejście dla kibiców na trybunę całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *