Turniej Bokserski w Lesznie – 12.11.2022

W minioną sobotę tj.12.11.2022 Klub Sportowy „Polonia 1912” Leszno był organizatorem XXIX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BOKSERSKIEGO im. Jana Pawlaka oraz XXV TURNIEJU BOKSERSKIEGO im. Janusza Stawiñskiego ps. “HARCERZ”.

Turnieje ponownie odbyły się w Hali Sportowej “ĆWICZNIA” im. Jana Pawlaka w Lesznie przy ul. gen. Józefa Kustronia/ ul. Grota Roweckiego. O godzinie 09:00 rozpoczęły się badanie lekarskie i waga zawodników, następnie konferencja techniczna i losowanie tak aby o godzinie 12:15 rozpocząć walki, których było tym razem aż 31.

W kategorii kadet zaprezentowała się Mirosława Lisovenko, która niejednogłośną decyzją sędziów wygrała stosunkiem głosów 2;1 z Antoniną Wojczyńską z klubu Szamotuły Boxing Team.
Następnie Emil Konieczny pewnie rozprawił się z Dominikiem Symelą wygrywając 3:0 w kategorii 54 kg młodzik. Natomiast Stanisław Musielak po ciężkim pojedynku z Bralchuk Maksymem przegrywa jednogłośnie na punkty w kategorii 67 kg młodzik.

Pojedynki sparingowe toczą Adam Łabęda oraz Oskar Piasecki, dla Magdaleny Lange niestety nie udało się sparować przeciwniczki i pozostało jej tylko kibicowanie swoim klubowym kolegom.
Już w najbliższą środę reprezentacja naszych zawodników wybiera się na I Puchar Polski U-15 kobiet i mężczyzn w boksie, który w dniach 16-20.11.2022 odbywa się w Ciechocinku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *