Śremski Klubu Bokserski Warta zasiadł wspólnie do wigilijnego stołu

W czwartek 15.12.2022 ekipa Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta zebrała się w Stare Kasyno aby wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu i podsumować kończący się 2022 ror.

Omówiliśmy najważniejsze kwestie dotyczące naszego klubu, jak i również wręczyliśmy podziękowania zawodnikom, którzy w obecnym roku wykazali się ponadprzeciętnymi wynikami czy też wyróżnili w swoich grupach oraz na tle wszystkich pięściarzy w klubie.

Wszystko odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze uśmiechu i snucia planów na nadchodzący nowy rok! W wigilii udział wzięło ponad 70 osób. Każdy z tej ekipy odgrywa mega ważną rolę w życiu naszego klubu, za co Wam dziękujemy. Jednocześnie informujemy, że końca dobiegła akcja charytatywna, którą rozpoczęliśmy pod koniec listopada. Jak zwykle pokazaliście klasę i chęć niesienia pomocy, za co bardzo Wam dziękujemy! Pamiętajcie, że dobro wraca!

A my już teraz zaczynamy szykować się do nowego roku! Będzie on naprawdę pracowity dla naszego klubu, a my nie możemy się już go doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *