Śremski Klub Bokserski Warta uznany najlepszym klubem Mistrzostw Wielkopolski!

W dniach 10-12 marca w Pile odbywały się Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie w kategoriach Młodzików, Młodziczek ,Kadetów, Kadetek, Juniorek , Juniorów, Seniorek i Seniorów, które zgromadziły aż 183 zawodników we wszystkich kategoriach wagowych!

Zawody zostały przeprowadzone w Hali Sportowej przy ulicy Wincentego Pola 11 natomiast organizatorem poza klubem Sporty Walki Piła były także Wielkopolski Okręgowy Związek Bokserski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Powiat Pilski.

W turnieju wystawiliśmy rekordową ilość zawodników – było ich aż szesnastu. Przez trzy dni zmagań Śremscy pięściarze zdobyli 15 medali w tym – 5x złoto, 6x srebro oraz 4x brąz! Ponadto Śremski Klub Bokserski Warta zgodnie z punktacją został uznany najlepszym klubem Mistrzostw Wielkopolski. Poniżej prezentujemy trofea poszczególnych zawodników:

• Magda Lange Mistrzynią Wlkp.
  • Antonina Szmyt Mistrzynią Wlkp.
  • Emil Bartkowiak Mistrzem Wlkp.
  • Mirosława Lisovenko Mistrzynią Wlkp.
  • Borys Korcz Mistrzem Wlkp.
  • Nikodem Szymkowiak V-cie Mistrzem Wlkp.
  • Adam Łabęda V-cie Mistrzem Wlkp.
  • Aleks Kilanowski V-cie Mistrzem Wlkp.
  • Nadia Pulcidis V-cie Mistrzynią Wlkp.
  • Krzysztof Nowicki V-cie Mistrzem Wlkp.
  • Stanisław Musielak V-cie Mistrzem Wlkp.
  • Maksymilian Szymański Brązowy Medal Wlkp.
  • Piotr Lewandowski Brązowy Medal Wlkp.
  • Oskar Piasecki Brązowy Medal Wlkp.
  • Mateusz Baziór Brązowy Medal Wlkp.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom i instytucjom, które wspierają nas w drodze do celu – Gmina Śrem, Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii ŚremŚremski SportStrefa Walki Śremski Sport, Sieć sklepów Malibu oraz Enigma – Aneta Ignaszewska.