Śremski Klub Bokserki Warta doceniony przez magistrat!

W dniu 18.01.2023  w Urzędzie Miejskim w Śremie podpisywano umowy na dofinansowanie działalności klubów i stowarzyszeń sportowych w 2023 roku. Gmina Śrem przyznała 24 dotacje celowe na łączną kwotę 900.000,00 zł. Otrzymana dotacja z pewnością wpłynie na poprawę warunków uprawiania sportu w naszej gminie. 

Wśród tych klubów znalazł się oczywiście nasz Klub Bokserski Warta. Dzięki temu dofinansowaniu, które pozyskaliśmy w ramach dotacji z Urzędu Miejskiego możemy działać i rozwijać się jako klub i inwestować w naszych zawodników. W tym roku na rozwój naszych młodych pięściarzy pozyskaliśmy kwotę 55 tysięcy złotych. Jest to wyższa kwota, co niezmiernie nas cieszy gdyż dostrzeżono działania klubu i sukcesy naszych zawodników i zawodniczek.

Medale na arenie ogólnopolskiej i wojewódzkiej zdobywały m.in. Magdalena Lange czy Nadia Pulcidis. Dodatkowo w lutym zeszłego roku zorganizowaliśmy Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie. Był to pracowity rok dla naszej sekcji i cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Dzięki pozyskanej dotacji zorganizujemy w tym roku co najmniej dwa turnieje bokserskie, a mamy apetyt na coś extra pod koniec tego roku – na tą chwile nie chcemy zdradzać szczegółów gdyż jeszcze nie mamy pewności czy uda nam się doprowadzić to przedsięwzięcie do skutku. Organizacja tych wydarzeń nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie GMINY ŚREM – dziękujemy i razem z zespołem  obiecujemy, że damy z siebie wszystko w 2023 roku – komentuje wiceprezes Klubu Krzysztof Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *