Spotkanie przedstawicieli wielkopolskich klubów bokserskich z zarządem WOZB w Śremie

W sobotę 25.06.2022 o godzinie 12:00 odbyło się zebranie przedstawicieli klubów zrzeszonych w okręgu województwa Wielkopolskiego z zarządem WOZB. Miejscem spotkania był tym razem obiekt sportowy Spółki Śremski Sport przy ulicy Staszica 1A w Śremie, a gospodarzem Śremski Klub Bokserski Warta.

Na zaproszenie Prezesa WOZB Pana Krzysztofa Wojtkowiaka odpowiedziała połowa zaproszonych klubów, swoją nieobecność usprawiedliwili BAGDASARIAN BOXING CLUB oraz ZAGŁĘBIE KONIN. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele dwunastu z dwudziestu czterech klubów.

“W Wielkopolskim Okręgowym Związku Bokserskim pełnię funkcję Wiceprezes ds. promocji i marketingu. Od dłuższego czasu wraz z Patrykiem Klupś i Marcinem Dębskim wzmacniamy pozycję klubu, nie tylko sportowo ale i organizacyjnie. Kiedy nadarzyła się okazja organizacji spotkania stwierdziliśmy, że zrobimy je u nas w Śremie, nie bez powodu gdyż od jakiegoś czasu staramy się o możliwość organizacji Mistrzostw Polski Młodzików w naszym mieście i był to kolejny krok do osiągnięcia celu “- komentuje Krzysztof Lewandowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *