Sparingi międzyklubowe w Poznaniu 26.02.2022

W sobotę 26 lutego mieliśmy przyjemność gościć w Poznaniu na sparingach międzyklubowych. Z naszego klubu pod wodzą Patryk i Olga Klupś do Bagdasarian Boxing Club Poznań udało się łącznie aż 14 osób gdzie każdy z zawodników odbył walkę sparingową.

Jednocześnie tego dnia na drugim końcu Poznania w klubie Czerwony Smok Poznań odbyło się wydarzenie pod nazwą Wejście Smoka gdzie trener Krzysztof Lewandowski udał się z jedną z naszych zawodniczek. Hania stoczyła zacięty ale bardzo trudny pojedynek oczywiście również w formule boksu.

Nasi pięściarze pokazali dzisiaj w ringu co potrafią chociaż nie były to łatwe walki. Aby dobrać pary dla wszystkich nasi zawodnicy musieli zmierzyć się, nie tylko z zawodnikami z wyższej kategorii wagowej, ale także i wiekowej. Przygotowania idą zgodnie z planem – w przyszłym tygodniu czeka nas prawdopodobnie wyjazd na sparingi do Lubina a potem zaczynamy okres startowy od Eliminacji kadetek do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, następnie Mistrzostwa Wielkopolski młodzików i kadetów w Śremie i na końcu marca Mistrzostwa Wielkopolski juniorów i seniorów. A więc będzie co robić komentuje z uśmiechem trener Patryk Klupś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *