Sobota Bokserska w Gostyniu

W sobotę 6.11.2021 Śremski Klub Bokserski odwiedził Gostyń, gdzie zaprzyjaźniony klub Sporty-Walki Gostyń wraz z Wielkopolskim Okręgowym Związkiem Bokserskim współorganizował Sobotę Bokserską.


Do Gostynia wybraliśmy się spora grupą. W sparingach wzięli udział Aleksander Kilianowski, oraz debiutanci Darek Kusztelak i Adama Łabęda, którzy stawiali swoje pierwsze kroki w Gostyńskim ringu.


W zawodach udział wzięli – Mirka Lisovenko, która stoczyła zaciętą walkę z reprezentantką kadry Polski Młodzików – Dajaną Bagdasarian z Poznania, tym razem musiała jednak uznać wyższość swojej przeciwniczki. Arkadiusz Perdoch z koleii stoczył bardzo dobry pojedynek i pokonał jednogłośnie na punkty swojego przeciwnika, reprezentanta klubu GKS Łokietek Brześć Kujawski Bartosza Matusiaka. Cała reszta ekipy dopingowała swoich kolegów i koleżanki.


“Grupa Młodzik po raz pierwszy w swojej historii brała udział w zawodach. W 2017 po przenosinach do @sremski_sport wspólnie z trenerem Patrykiem wy wróciliśmy system szkolenia młodzieży w klubie do góry nogami. Ostatnie kilka lat to niełatwy okres. Ale fakt, że nasza najmłodsza grupa mogąca brać udział w turniejach (10-12 lat) zalicza swoje pierwsze zawody napawa nas optymizmem na przyszłość. Cieszy fakt że mogliśmy zabrać na turniej tak liczna grupę!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *