Sobota Bokserska o puchar Burmistrza Gostynia pod patronatem Prezesa WOZB

W sobotę 19 lutego 2022 zawodnicy Śremskiego Klubu Bokserskiego pod wodzą trenera Patryka Klupsia brali udział w Sobocie Bokserskiej o puchar Burmistrza Gostynia pod patronatem Prezesa WOZB organizowanej przez zaprzyjaźniony klub Gostynia – Sporty-Walki Gostyń!


” Wyjazd okazał się udany dla naszej ekipy, zawodnicy pewnie wchodzili do ringu i dawali z siebie wszystko – dwa pewne zwycięstwa na punkty, trzy bardzo dobre sparingi i dwie przegrane po zaciętych walkach to nasz sobotni bilans. Przede wszystkim cieszy dobry klimat panujący w naszej ekipie, chcemy bardzo dobrze pokazać się w Śremie na Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików i Kadetów. Wszyscy mamy ten sam cel – zwyciężać i do tego dążymy” – Komentuje Trener Patryk Klupś.


Reszcie naszej ekipy tym razem nie udało dobrać się przeciwników. Mimo wszystko mocno dopingowali swoich kolegów pod ringiem, na sobotni turniej Trener Patryk oraz menager Olga zabrali 11 zawodników, wspierał nas również współpracujący z klubem trener od przygotowania mentalnego Mateusz Baziór.


W przyszłym tygodniu planujemy wyjazd na sparingi do Bagdasarian Boxing Club Poznań oraz Czerwony Smok Poznań

Magda Lange pewnie wygrywa swoją walkę 3:0,
Arkadiusz Perdoch po zaciętej walce również pokonuje zawodnika 3:0 wygrywając jednogłośnie na punkty 3:0,
Doinika Wojciechowska toczy walkę sparingową na bardzo wyrównanym poziomie pokazując dobry boks,
Mirka Lisovenko przegrywa z bardzo doświadczoną zawodniczką, jednak pomiędzy linami jak zawsze twarda - boksuje do samego końca, zostawiajac serce w ringu,
Aleksander Kilanowski musi uznać wyższość zawodnika, w dobrym stylu boksuje wszystkie rundy jednak tym razem to za mało na zwycięstwo,
Maksymilian Szymański boksuje walkę sparingową, jak zwykle pokazując dobry techniczny boks na wysokim poziomie,
Anoni Michalak z grupy młodzik pewnie wchodzi między liny tocząc pojedynek sparingowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *