Reprezentacja Śremskiego Klubu Bokserskiego i SF Crew w MaxligaWarriors!

Maxliga to nic innego jak wielka międzyklubowa i międzymiastowa bitwa o puchar Maxligi – Bitwy Klubów, a w tej bitwie Śremski Klubu Bokserski/ SF Crew reprezentowali zawodnicy z grupy rekreacyjnej trenujący na co dzień w Strefie Walki Śremski Sport.

Kapitanem drużyny został Mateusz Baziór, natomiast trenerem, który przygotował zawodników do walki jest Norbert Poręba. Pomimo sobotnich przegranych nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i jestesmy tego pewni w stu procentach, w samych przygotowaniach i później w swoich walkach wychodząc do swoich przeciwników pokazali serce do walki!

Podziękowania dla trenerów klubowych za poświęcenie się w przygotowaniach, ale przede wszystkim dla naszych zawodników – Mateusza B., Bartka P., Mateusza G., Damiana T oraz Kamila Sz., którzy w meczu Maxliga Warriors przegrali 4:1 z ekipą Dzierżoniowski Klub Bokserski, natomiast na pewno nie mają się czego wstydzić bo zostawili kawał zdrowia w ringu – dziękujemy też kibicom – tym na miejscu, jak i tym, którzy śledzili zmagania na streamie, a wiemy że było ich sporo!

Podsumowując sobotnie boksy – do finałów przechodzi DKB Dzierżoniów, a ekipa Boks Śrem w przyszłą sobotę będzie bić się o 3 miejsce z drużyną z Wrocławia !!! Już nie możemy się doczekać następnej wojny. 

FOTO – https://www.facebook.com/MaxligaWarriors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *