Pokazali boks na wysokim poziomie podczas Charytatywnej Gali Boksu!

Gala Exclusive Boxing Show 2 w Swarzędzu przeszła do historii. Na wstępie chcielibyśmy podziękować organizatorowi Gali Krzysztofowi Chudeckiemu za zaproszenie na to wydarzenie a publiczności za niesamowity i żywiołowy i doping. Dokładnie 19 listopada odbyła się Charytatywna Gala Exclusive Boxing Show wspierająca DRUŻYNĘ SZPIKU.

Całe bokserskie zamieszanie organizowane było w Hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu. Głównym organizatorem tej imprezy był nasz przyjaciel i wychowanek klubu Warta Śrem Krzysztof Chudecki. W walce wieczoru wystąpił zawodnik Strefa Walki Śremski Sport/ Boks Śrem – Marcin Nawrot, który skrzyżował rękawice z zawodowym pięściarzem reprezentującym Klub Sporty-Walki Gostyń – Karolem Łapawą.

Pięściarze dali bardzo dobry pojedynek, który z pewnością podobał się publiczności, która owacjami na stojąco żegnała schodzących z ringu zawodników – walkę uznano za remisową . Dzięki hojności gości zebranych w hotelu udało się podczas licytacji zebrać dla podopiecznych Drużyny Szpiku kwotę 30.009 złotych na świąteczne paczki dla chorych onkologicznie dzieci.

Wielkie Brawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *