Pewne zwycięstwo Wojtka i Marcina na Gali Boksu i K1 w Środzie Wlkp.

Extra Gala Boksu i Kickboxingu w Środzie Wielkopolskiej “Fight Night” przeszła do historii. Impreza organizowana przez Akademia Boksu Krzysztof Chudecki stała na wysokim poziomie, a dzięki wspaniałej publiczności – szczególnie ekipie, która przyjechała z nami ze Śremu mieliśmy niesamowity i żywiołowy doping.

Podczas wydarzenia i zbiórki z Ekipa Wrzosa udało się podczas licytacji zebrać pokaźną kwotę 33.400 zł na rehabilitację małej Lilki co było dodatkowym elementem tego wydarzenia a okazało się wielkim wsparciem w na rehabilitację dziecka. Wracając do strony sportowej wydarzenia nasi zawodnicy pod opieka trenera Kamila Duszyńskiego i Krzysztofa Lewandowskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony pewnie wygrywając swoje pojedynki.

W piątej walce w formule K1 nasz zawodnik Wojciech Porwit pokonał niejednogłośna decyzja sędziowska Marcina Dominikowskiego Miko Muay Thai Gym, natomiast w siódmej walce bokserskiej Marcin Nawrot ze Śremu nie pozostawił wątpliwości i pewnie pokonał Michała Lisa z Akademii Boksu Krzysztof Chudecki jednogłośna decyzja sędziowska. Gratulujemy naszym zawodnikom i dziękujemy za zaproszenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *