Niedzielne sparingi pięściarskie w Strefie Walki Śremski Sport!

W niedzielę 10 marca zorganizowaliśmy na sali w Strefie Walki Śremski Sport sparingi międzyklubowe. W wydarzeniu brali udział zawodnicy z trzech naszych grup treningowych – grupy młodzik, grupy junior oraz grupy zawodniczej.

Natomiast z zewnątrz odwiedziły nas kluby z Zaniemyśla ( Klub Bokserski Zaniemyśl) oraz z Rawicza (Sporty Walki Rawicz). W sumie zestawiono 20 sparingów – najbliższy start planowany jest w Pile. Między 21 a 24 marca odbędą się tam Mistrzostwa Wielkopolski we wszystkich kategoriach wiekowych, organizowane przez klub Sporty Walki Piła oraz Wielkopolski Okręgowy Związek Bokserski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *