Młodzieżowe Mistrzostwa Polski zakończył w ćwierćfinałach

W zeszłym tygodniu w województwie podkarpackim w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Miasto Mielec przy ul. Warneńczyka, odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski! Na turnieju reprezentował nasz klub Maks Szymański, pod asystą trenera Krzysztofa Lewandowskiego. Głównym organizatorem był Polski Związek Bokserski a wspierał go klub bokserski – Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec, który był tegorocznym gospodarzem turnieju.

Turniej odbywał się w dniach 2-6 listopada, Maksowi niestety nie udało się zdobyć zaplanowanego w turnieju medalu – pod dobrym losowaniu i jednej wygranej walce odpadł w ćwierćfinałach, czyli w końcowym etapie rozgrywek eliminacyjnych, w którym brało udział ośmiu najlepszych zawodników w Polsce w wadze do 80 kg kategorii wiekowej młodzieżowiec czyli zawodników w przedziale od 19 do 23 lat.

“Maks wrócił do pięściarstwa po dwuletniej przerwie i od razu podjął się dużego wyzwania jakim były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Liczyliśmy co najmniej na brązowy medal, ale nie ma się co łamać – w wielkim skrócie zrzucamy przysłowiową  “rdzę” i jedziemy dalej.”
Poniżej kilka zdjęć z otwarcia turnieju w Mielcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *