Międzynarodowe Targi Boksu w Kielcach!

Od 10 do 12 czerwca w Kielcach odbędą się pierwsze w historii Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej (1st International Boxing Expo) z udziałem wystawców z całej Europy i gwiazd światowego pięściarstwa. To kolejne ważne wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego przez Polski Związek Bokserski, kierowany przez Grzegorza Nowaczka.

Idea organizacji targów ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, wiedzy, kontaktów biznesowych oraz pasji dla wszystkich ludzi związanych z boksem, a co za tym idzie możliwie jak najpełniejsze zjednoczenie środowiska bokserskiego i wspólna praca na rzecz polskiego boksu olimpijskiego. Partnerem wydarzenia są Targi Kielce S.A.; prezesem jest Andrzej Mochoń.

– I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej połączone będą z całym szeregiem imprez towarzyszących, związanych z największym świętem naszej dyscypliny, m.in. z II Forum Polskiego Boksu, które po raz kolejny zgromadzi całą polską rodzinę bokserską na czele z olimpijczykami, medalistami, prezesami i trenerami klubów bokserskich. W ramach II Forum Polskiego Boksu zaplanowane zostały także szkolenia dla trenerów, sędziów oraz zawodników, panele dyskusyjne dotyczące przygotowania motorycznego czy żywienia i suplementacji w boksie, wspólne treningi, walki pokazowe na 4 ringach oraz wiele innych – mówi Grzegorz Nowaczek, prezes PZB.

Szef Polskiego Związku Bokserskiego podkreślił, że w trakcie Targów odbędzie się kolejne ciekawe wydarzenie: – Po ustanowieniu w 2020 roku rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie trenujących boks w formie online – za pośrednictwem platformy ZOOM, tym razem podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie ćwiczących boks we wspólnym treningu na żywo.

W I Międzynarodowych Targach Branży Bokserskiej wezmą udział: federacje światowe, Związki, kluby, organizacje i stowarzyszenia sportowe, władze samorządowe z całej Polski, sportowcy, zawodnicy profesjonalni i amatorzy, znani ludzie sportu, polityki i biznesu, prezesi Okręgowych Związków Bokserskich.

– Mając na uwadze, że współorganizatorem eventu są Targi Kielce S.A. jestem przekonany, że z uwagi na ich doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej okażą się dużym sukcesem i przyniosą wiele wymiernych korzyści – powiedział prezes PZB Grzegorz Nowaczek.

Partnerzy Targów: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Suzuki Motor Poland, IBA, EUBC, TVP Sport, Proboxing.

Polski Związek Bokserski odniósł szereg sukcesów organizacyjnych, na czele ze stworzeniem wraz ze swoim Partnerem Strategicznym firmą Suzuki Motor Poland cyklu gal bokserskich Suzuki Boxing Night, czy organizacją pierwszych w historii naszego kraju Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet i Mężczyzn w Boksie – Kielce 2021, które były efektem starań Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego o otrzymanie prawa do organizacji Imprezy tej rangi.Firmy zainteresowane wzięciem udziału w targach – wynajęciem powierzchni wystawienniczej prosimy o kontakt telefoniczny: 500 659 431BracholeSuzuki PolskaMinisterstwo Sportu i 

ŹRÓDŁO – Polski Związek Bokserski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *