Mecz bokserski Wielkopolska vs Kujawsko- Pomorskie w Brześciu Kujawskim

W niedzielę pięściarze Warty Śrem mieli okazję uczestniczyć w ostatnim w tej części sezonu turnieju bokserskim. 26.06.2022 w meczu reprezentacji Wielkopolska vs Kujawsko- Pomorskie, zwyciężyła drużyna gospodarzy 14:8.

XXII Turniej Miast Królewskich w Boksie rozpoczął się o godzinie 12:00 na terenie amfiteatru przy Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim.
„Dziękujemy całej drużynie Wielkopolski za walkę do końca, z wymagającymi przeciwnikami w ostrym upale, pokazaliście się z mocnej strony” – komentuje trener kadry Wielkopolski Marek Szymański, którego wspierał trener Patryk Klupś
W turnieju w kategoria 63 kg – kadet – Aleksander Kilianowski z Warty Śrem uległ Maciejowi Lewandowskiemu z klubu START WŁOCŁAWEK. W kategorii 54 kg – kadetka Kornelia Poliwczak ze STARTU GRUDZIĄDZ po wyrównanej walce pokonała Amelię Deutch z Warty Śrem. W walkach sparingowych brała udział Nadia Pulcidis.

Warunki nie były najlepsze, ponieważ ring ustawiono w słońcu przed domem kultury, walki w moim odczuciu były równe ale wiadomo, że w takich sytuacjach “ściany pomagają gospodarzom” – komentuje trener Patryk Klupś
P.S
Przypominamy, że od dziś obowiązuje wakacyjny harmonogram zajęć bokserskich w naszym klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *