Letni obóz sportowo – kondycyjny wsparty środkami Gminnymi za nami

W dniach 21 – 27 sierpnia w Legendarnym Ośrodku Treningowym SPORT Szklarska Poręba, odbyła się druga edycja obozu sportowo kondycyjnego dla dzieci i młodzieży z Gminy Śrem.

Obóz odbył się w obiekcie posiadającym jeden z najwyżej położonych stadionów lekkoatletyczny w Polsce. Przy obiekcie znajduje się tartanowa bieżnia, z której rozciąga się niezapomniany widok na Karkonosze. Dziesięciolecia tradycji, jako ośrodek przygotowań reprezentacji kraju w różnych dyscyplinach sportowych. Szczególnie ceniony przez wszystkich tych, którzy budują swoją kondycję i wytrzymałość. Obóz był wsparty środkami Gminnymi z programu profilaktyki przeciwdziałania narkomanii i alkoholizmowi oraz ze środków naszego sponsora głównego – www.wcf.com.pl – Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii. Przygotowanie do drugiej części sezonu uznajemy za udane, dziękujemy jednocześnie wszystkim, którzy wsparli organizację tego wydarzenia.

Organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży, w szczególności z grupy ryzyka” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Śrem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *