Kolejny Memoriał Powstania Wielkopolskiego przeszedł do historii!

Zarząd klubu, trenerzy oraz osoby wspierające organizację serdecznie dziękują za współpracę przy tym wydarzeniu całemu zespołowi Śremskiego Sportu za pomoc w przygotowaniach. Podziękowania należą się również dla Wielkopolski Okręgowy Związek Bokserski oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Przede wszystkim dziękujemy Gminie Śrem za wsparcie Klubu i możliwość realizacji Memoriału Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kęszyckiego, który odbył się w miniona sobotę tj. 24.02.2024 w hali przy ul. Staszica 1A przy basenie. Dziękujemy Adamowi Lewandowskiemu Burmistrzowi Śremu za przybycie i otwarcie tego wydarzenia!

Dziękujemy sponsorowi głównemu – Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Śrem za wspieranie naszego Klubu i wkład w jego rozwój.

Na koniec chcielibyśmy podziękować naszym zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach oraz wszystkim przyjezdnym pięściarzom oraz klubom, które brały udział w tym wydarzeniu.

“Kibice! Dziękujemy za przybycie i głośny doping! W turnieju wystąpiło dziesięciu naszych zawodników – swoje walki przegrali Ivan Marow, Musialak Stanisław, Przydrożny Mikołaj, Marcin Nawrot oraz Maksymilian Szymański. Zwycięstwo odnieśli – Juskowiak Filip, Jankowiak Lena, Kilanowski Aleksander, Piotr Lewandowski oraz bardzo dobrze zaprezentował się Borys Korcz w walce pokazowej przed turniejem. Zawody kończymy z bilansem walk 50/50, więc nie jest źle. Walki Marcina Nawrota, Mikołaja Przydrożnego, Stanisława Musielaka oraz Ivana Marova zakończyły się werdyktami 2:1 więc byliśmy blisko zwycięstwa, zabrakło naprawdę niewiele. Zwycięstwa oczywiście cieszą, szczególnie to Piotra Lewandowskiego, który zakończył walkę w efektowny sposób w 2 rundzie. Jeśli chodzi o przegranych, też jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników, wiemy gdzie popełniliśmy błędy, wiemy więc nad czym pracować.”

komentuje Krzysztof Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *