Dwa brązowe medale na Mistrzostwach Wielkopolski w Gostyniu 

W miniony weekend odbywały się Bokserskie Mistrzostwa Wielkopolski w Gostyniu, w terminie 19-22.03.2026 r w kategoriach Kadet (M) oraz Junior (M).

Celem imprezy było wyłonienie mistrzów, wicemistrzów, brązowych medalistów Wielkopolski oraz popularyzacja boksu na terenie Województwa Wielkopolskiego. Realizacja klubowego systemu współzawodnictwa sportowego w grupie wiekowej kadetów i juniorów.

Organizatorami wydarzenia byli – Klub Sporty Walki Gostyń, Gmina Gostyń oraz Wielkopolski OZB. W turnieju ŚKB Warta reprezentowało czterech zawodników – 1 kadet oraz 3 juniorów. Niestety turnieju w Gostyniu nie można zaliczyć do udanych, poszedł całkowicie nie po naszej myśli.

Zdobyte brązowe medale są bardziej nagrodą pocieszenia a nie rzeczywistym trofeum, liczyliśmy na dwie kwalifikacje do Mistrzostw Polski natomiast nie udało się ich uzyskać”

komentuje Krzysztof Lewandowski 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *